Gisbir hastanesi İş Başvurusu

Özel Tuzla Gisbir Hastanesi 2009 yılında kurulmuştur. Tuzla – İstanbul ilinde kaliteli ve  ekonomik sağlık hizmeti faaliyetlerinde bulunmaktadır. Modern teknoloji ve uzman ekip kadrosu ile sağlık sektöründe hizmet vermektedir. Özel Gisbir hastanesi iş başvurusu yapmak için buradaki bağlantımızı kullanabilirsiniz.

Hastahane içerisinde 3 tane ameliyathane ve toplamda 65 yatak kapasitesi ve 33 yataklı yoğun bakım ünitesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.  Tuzla Bölgesi sanayi bölgesi olduğu ve tüm iş kazalarına müdahale edebilecek bir kadrosu bulunmaktadır.
Gisbir hastanesi iş başvurusu

Özel Tuzla Gisbir Hastanesinin sgk ve diğer özel sağlık sigortaları ile anlaşması bulunmaktadır. Çalışma saatleri 09:00-17:00 arasında yapılmaktadır.

Özel Tuzla Gisbir Hastanesi Adresi : Evliya Çelebi Mh. Sahil Yolu No:2 34944 Tuzla – İstanbul adresinde bulunmaktadır.

Özel Tuzla Gisbir Hastanesi Telefon İletişim : 0216 581 42 00 iletişime geçebilirsiniz.

Özel Tuzla Gisbir Hastanesi tüm çalışanlarına rahat ve huzurlu
bir iş ortamı sunmayı hedeflemektedir. Hastahane İnsan Kaynakları tüm çalışanlarına mesafesiz bir politika sunmaktadır.

Özel Tuzla Gisbir Hastanesi iş ilanları ile açık olan pozisyonlara sağlık personeli, ebe, hemşire, güvenlik görevlisi, temizlik personeli, yardımcı personel alımı yapılmaktadır.

Hastane tüm çalışanlarına rahat ve huzurlu bir iş ortamda çalışma imkanı sunmaktadır. Şirket bünyesinde herkese eşit fırsat eşitliği sunmaktadır.

Tuzla Gisbir Hastanesi maaşları yapılan işin niteliğine, görev tanımına ve yetkinliğe, eğitim ve tecrübeye bağlı olarak değişmektedir. Maaş yanında şirket çalışanlarına sosyal imkanlar sunmaktadır.

Tuzla Gisbir Hastanesi Kariyer
Tuzla Gisbir iş başvurusu yapmak için size vereceğimiz link üzerinden Özel Tuzla Hastanesi İnsan Kaynaklarına iş başvuru formu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.