Hyundai Kapasite Arttırımı İle Personel Alacak

hyundai izmit
Hyundai iş başvurusu
 Ülkemizin dev tesislerinden Hyundai İzmit fabrikası üretim kapasitesini arttırma hedeflerini açıkladı. Hyundai iş başvurusu yaparak sizde dünyada sesimizi duyuran bu firmada iş olanakları yakalayabilirsiniz. Hyundai iş başvuru formu için buradaki bağlantımızı kullanabilir isbasvurusu.org sitemizden güncel personel alımı ilanlarını takip edebilirsiniz.

YILDA 120 bin adet i20 üreteceklerini belirten Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, “Fabrikamızın yıllık kapasitesi 200 bin adet. i10’dan da yılda 80 bin adet üreteceğiz. Nisan ayında geçilen üç vardiya sayesinde saatte 36 adet araç üretimi yapılıyor. Bu yılki ihracat hedefimiz 182 bin adede çıktı. Yeni i20’den son çeyrekte 32 ülkeye yaklaşık 25 bin 500 adet
göndereceğiz.Üretim ve ihracatta Hyundai Assan tarihinin rekoru kırılacak”  dedi. Avrupa’da i20 modeline yönelik artan talebi, i10 üretimi ile dengeleyerek karşıla-yacaklarını kaydeden Önder, i20 için üç yeni ihraç ülkesinin daha araştırıldığını söylüyor. Önder, “Farklı pazarlar çıkarsa üretim kapasitesini 216 bine çıkarabiliriz” yorumunu yaptı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.