İller Bankası 190 Kişi Alacak

iller bankası personel alımı
İller bankası 190 personel alımı
 İller bankası memur alımı haberleri yayılıyor. Toplamda 190 yeni personel alımı yapacak İller bankası detayları aşağıdadır. Memur alımı haberlerini isbasvurusu.org sitemizden takip edebilirsiniz.

İller Bankası toplamda 44 inşaat mühendisi, 9 harita mühendisi, 15 makine mühendisi, 4 elektrik ve elektronik mühendisi ve elektronik mühendisi, 13 çevre mühendisi, 4 jeoloji mühendisi, 8 bilgisayar mühendisi, yazılım mühendisi, 7 mimar, 6 şehir planlayıcısı, 7 hukuk mezunu, 59 işletme mezunu, 9 iktisat mezunu ve 5 kamu yönetimi mezunundan oluşan toplam 190 uzman yardımcısını işe alacak.

Bankaya giriş sınavı ile alınacak personeller Genel Müdürlük ve Yurtiçi Hizmet Birimlerinde çalıştırılacaktır. Sözleşmeli olarak uzman yardımcısı ve teknik
uzman yardımcısı alımları yapılacak.

Giriş sınavı şartları, genel müdürlüğe alınacak personel sayısı ve branşları, yurt içi hizmet birimlerine alınacak personel sayısı ve branşları, başvurular hakkında bilgiler, başvuru belgeleri, sınav tarihi ve yeri, sınav şekli ve konuları, kazananların ilanı ve ataması ve konu ilgili tüm bilgileri word dosyasında incelemek için aşağıda verdiğimiz linkleri kullanabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.