İlsan İlaç İş Başvurusu Yap

 İlsan İlaç eleman alımlarına devam ediyor. Gerek satış pazarlama kadrolarına gerekse üretim tesislerinde personel alımları yapan İlsan ilaç iş başvuru formu için buradaki bağlantımızı kullanabilirsiniz. isbasvurusu.org sitemizde ilaç firmalarının personel alımı ilanlarını yayınlamaya devam edeceğiz.

İlsan İlaç bir grup Farma şirketidir. Grup Farma 2002 yılında kurulmuş ve ilaç sektörüne yönelik hizmetler sunmaktadır. Şirket, farmasötikler, hij
ilsan ilaç iş ilanları
İlsan ilaç iş başvurusu
yen ürünleri ve lojistik konularında hizmet vermekte olup, 3 ayrı binada 3 tane farklı şirketi ile çözümler sunmaya devam etmektedir.

RSY&İLSAN ismi  sektörde 70 yakın hizmet vermiş olan İlsan İltaş’tan gücünü almaktadır. Beşeri Hijyen ve Medikal Hijyen olmak üzere iki ayrı alanda hizmet vermektedir.

Şirket bünyesinde farklı meslek gruplarından çok sayıda çalışan bulunmaktadır. Şirket işe alacağı personelde genl nitelik olarak şirkete değer
katacak ve onu yükseltecek, bilgi birikimi ve gelişim potansiyeli olan, takım çalışmasına yatkın kişilerle çalışmak istemektedir.

İlsan İlaç işe alacağı personeli kariyer siteleri, danışmanlık şirketleri ve kurumun sitesi üzerinden yapılacak olan başvurular arasından işe ene uygun olan adayları seçmektedir.

İlsan İlaç Kariyer
İlsan İlaç iş ilanları ile açık olan pozisyonlara personel alımı yapmaktadır. İlsan İlaç iş başvurusu yapmak için İlsan İlaç iş başvurusu formu doldurarak İnsan Kaynaklarına ulaştırabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.