İntema İş Başvurusu

İntema 1997 yılında önemli değişiklikler yaşamıştır. Şirket, Eczacıbaşı Yapı Grubunun tüm ürünlerinin Türkiye’deki tek pazarlama ve satış örgütü olarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir. İntema iş başvuru formu için tıklayınız.
intema personel alımı
İntema iş başvurusu

İntema; Türkiye’nin modern mutfak ve banyolarda seçkin ve çok yönlü tasarım hizmeti veren şirketi konumundadır. Şirketin Türkiye’nin değişik il ve ilçelerinde 120 yakın noktada ürünlerin satışını ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir.

İntema markaları;
* Vitra
* Artema
* İntema Mutfak
* Villeroy &Bosch
* Bulthaup
* Burgbad markaları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

İntema işe alacağı personelde genel özellikler olarak; Problem çözme ve karar verme yetenekleri gelişmiş, yenilikçi, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, müşteri odaklı düşünebilen,  güçlü iletişi kabiliyetine sahip, pozitif, aktif ve katılımcı adayları kendi bünyesine katmayı hedeflemektedir.

Şirket tüm çalışanlarına profesyonel bir çalışma ortamı ve kariyer imkanları sunmaktadır.

İntema maaşları; çalışanların eğitim seviyesine, performansına, yetkinliklerine ve piyasa şartları baz alınarak bulunan bir maaş sistemi bulunmaktadır. İntema iş ilanları ile yukarıda bahsetmiş olduğumuz vasıflara sahip olan ve açık olan pozisyonlara uygun olan adayları işe almaktadır.

İntema Kariyer
İntema Staj başvurusu yapan lise ve üniversite öğrencilerine staj imkanı sunmaktadır. İntema Staj başvurusu formunu doldurarak İntema İnsan Kaynaklarına ulaştırabilirsiniz.

İntema tüm çalışanlarına eşit fırsat üstünlüğü ve imkanı tanımaktadır. Şirket tüm çalışanalarına rahat ve huzurlu bir iş ortamı sunmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.