İş Bankası Çağrı Merkezi Elemanları Alıyor

 İş Bankası çağrı merkezi elemanı alımı için sınav düzenleyecek. İş bankası insan kaynakları departmanından yayınlanan şartlara aşağıda ulaşabilir sınav başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. İş bankası iş başvurusu yaparak gelecekte doğacak açık pozisyonlar için bir şans yakalayabilirsiniz. isbasvurusu.org sitemizdeki diğer banka ilanlarını incelemeyi unutmayınız.
iş bankası personel alımı
İŞ bankası çağrı merkezi personel alımı

Diğer bankalar iş başvurusu yap:
Fortis iş başvurusu 
Garanti bankası iş başvurusu
Denizbank iş başvurusu
Finansbank iş başvurusu
İNG bank iş başvurusu
Vakıfbank iş başvurusu
Şekerbank iş başvurusu
Citibank iş başvurusu

Bankamız Çağrı Merkezinin gelen çağrılar ve/veya dış arama birimlerinde görevlendirilecek Pozitif düşünen, Müşteri memnuniyetinin kurumlar için vazgeçilmez olduğuna inanan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim ve ikna yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, Güzel ve akıcı Türkçe konuşan, Uzun süre yüksek konsantrasyonda çalışabilecek, 7 gün 24 saat vardiya düzeninde görev alabilecek, Ekip ruhuna inanan ve Bankacılıkta kariyer yapmayı
hedefleyen çalışma arkadaşlarımızı seçmek üzere, 01 Eylül 2014 Pazartesi ve izleyen günlerde İstanbul’da Çağrı Merkezi Elemanı Alım Sınavı gerçekleştirilecektir.
Alım süreci:
• Başvuru
• Genel Yetenek Testi
• Telefon Mülakatı
• Mülakat
• Belge hazırlama aşamalarından oluşmaktadır.
Tüm aşamalar sonucunda uygun bulunan adaylar, kadro olanaklarımız doğrultusunda, Memur pozisyonunda görevlendirilecektir. Sınava başvurular sadece ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.