Kabel Kablo İş Başvurusu

kabel kablo personel alımı
Kabel Kablo iş başvurusu
 Kabel Kablo iş başvurusu yapmak için doğru sayfadasınız. Kabel Kablo insan kaynakları sayfasında yayınlanan iş ilanlarına buradan başvuru yapabilirsiniz. Kabel kablo personel alımı ilanları sitemiz isbasvurusu.org da yayınlanmaya devam edecek.

Kabel Kablo şirketi personel eleman alımlarına devam ediyor. Kabel Kablo şirketinde çalışmak istiyorsanız insan kaynakları sayfasından Kabel Kablo iş başvurusu yapabilir ya da ilgili mail adresine öz geçmişinizi gönderebilirsiniz. Kabel Kablo'ya yaptığınız iş başvurusu şirketin insan kaynakları bölümünce incelemeye alınır daha sonra uygun bulunan kişilere geri dönüş yapılır

Kabel Kablo, Endel şirketler gurubu çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Endel Şirketler Grubu Gebze, Manisa, Ankara ve Eskişehir'de ve daha saymadığımız bölgede
çalışmalarını sürdürmektedir. Bu saydığımız illerde yaklaşık olarak 1.500 personel çalışmaktadır. Kabel Kablo şirketi bulaşık makinesi sepetleri, buzdolabı kondanseri ve beyaz eşyalar için kablo üretimleri gerçekleştirmektedir.

Endel Şirketler Grubu bünyesinde üç adet şirket barınmaktadır bunlar ise Kabel a.ş, Endel A.ş ve Bekel A.ş gibi şirketler gurubun bünyesinde barınmakta ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Kabel şirketinin çeşitli bölgelerde üretim tesisleri bulunmaktadır ve her bir tesis farklı üretimler gerçekleştirmektedir. Örneğin Gebze fabrikasında bulaşık ve çamaşır makinesi için kablo üretimi yapmaktadır. Kabel Kablo gibi çalışanlarına saygı duyan bu şirkette sizde personel eleman olarak çalışabilir ve bir iş sahibi olabilirsiniz. Kabel Kablo iş başvurusu için buradan gerekli iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.