Kalibre Boru İş Başvurusu

Kalibre Boru 1978 yılında İzmit Köseköy ‘ de ilk fabrikasını açmıştır. Çelik Masura alnında üretim yapmaya başlamıştır. 1986 yılında yeni üretim tesisine taşınmış olan şirket üretmiş olduğu ürünleri 1994 yılında ihracat yapmaya başlayan bir şirket konumuna gelmiştir. Kalibre boru iş başvuru formu için tıklayınız

İhracat yapmış olduğu ülkeler arasında; ilk başta Almanya olmak üzere, Fransa, İngiltere, ABD, Meksika, İran, İtalya, İspanya, Hollanda, Belçika, Finlandiya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Romanya, İsrail, Rusya ve Beyaz Rusya olmak üzere dünyada bir çok ülkeye ihracat yapmakta olan bir şirket konumundadır.

2007 yılında Kalibre Özel Boru Bursa ilinde faaliyetlerine başlamıştır. Kalibre Boru ilk üretime başladığı günden bu yana kazançlarını yatırıma çevirmiştir. Sektöründe kendisini sayılı firmalar arasında yer almaktadır. Şirket çalışanlarının memnuniyetine çok önem vermekte ve motivasyon ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışmaktadır.

Şirket genç ve dinamik kadrosu, teknolojiye uyum sağlayabilen, kişisel gelişim imkanı sunmakta olan bir şirkettir. Şirket yurt içi ve yurt dışı eğitimlerle  çalışanlarının bireysel ve mesleki gelişimlerine destek olmaktadır.

Kalibre Boru Kariyer
Kalibre Boru iş ilanları ile açık olan iş pozisyonlarına personel alımı yapılmaktadır. Kalibre Boru iş başvurusu yapan adaylar insan kaynakları tarafından cv ve öz geçmişler incelenmekte ve uygun olan adaylar iş görüşmesi ve mülakat için davet edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.