Kambeton Personel Alımı

 Kambeton personel alımı yapmaya devam ediyor. Kambeton iş başvuru formunu daha önce isbasvurusu.org sitemizde yayınlamıştık. Buradaki bağlantımız ile Kambeton insan kaynakları sayfasına ulaşabilir sizde başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.
kambeton personel alımı
Kambeton iş başvurusu

Kambeton temelleri 1979 yılında Kam inşaat ve Beton Sanayi Kollektif  Şirketi olarak kurulmuştur. Şirket santrifüj betonarme elektrik direkleri, betonarme üst yapı elemanları , öngermeli köprü kirişleri ,beton ve betonarme alt yapı elemanları, beton parke taşları , bordür taşları gibi çevre düzenleme elemanları, çit direği ve prefabrike panel duvar , çevre koruma elemanları, prekast üretimi yapmaktadır.

Şirket bünyesinde bay ve bayan farklı meslek gruplarından 650 yakın çalışanı bulunmaktadır.

Kambeton Grup Şirketleri arasında;
- Baykon İnşaat ve Endüstri A.Ş.
- Bema Makina Sanayi ve Ticaret Ltd Şti.
- Teknopak Ambalaj şirketleri ile de farklı alanlarda hizmet vermektedir.

Kambeton İnsan Kaynakları politikası olarak, şirket içerisinde çalışanlara adil olunması, çalışanlarına her zaman güvenmesi, çalışanlarına değer vermesi
ve güvenmesi ile farklı bir çizgide politika izlemiştir.

En değerli kaynak insan kaynağı olarak benimseyen şirket işe alacağı personelde; gelişime ve değişime açık, yenilikçi, dinamik, yaptığı işte fark yaratacak, şirket kültürüne uyum sağlayabilecek olan adayları kendi bünyesine katmayı hedeflemektedir.

Kambeton Kariyer
Kambeton iş ilanları ile yapmış olduğu ilanlara iş başvurusunda bulunan adayları incelemekte ve başvuru yapanlar arasından en uygun adayı seçmektedir. Bu adaylar iş görüşmesi ve mülakat için davet edilmektedir.

Şirket tüm çalışanlarını eğitim olanakları iel gerek şirket içi gerekse şirket dışında ve yurt dışında olan eğitimlerle mesleki ve bireysel gelişimini desteklemektedir. Kambeton staj başvurusu yapan lise ve üniversite öğrencilerine staj imkanı sunmaktadır. Kambeton, Adana ve Gaziantep illerinde işçi alımı yapmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.