Karınca Lojistik İş Başvurusu

 Lojistik sektöründe çalışmak isteyen arkadaşlarımız için isbasvurusu.org sitemizdeki personel alımı ilanlarımız devam ediyor. Karınca Lojistik iş başvurusu yapmak için buradaki bağlantımızı kullanabilir aşağıdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz.
karınca lojistik işçi alımı
Karınca Lojistik iş başvurusu

Karınca Lojistik 1986 yılında kurulmuştur. Lojistik alanında hizmet vermeye başlamış olan şirket sonrasında, Türkiye içi lojistik proje yatırımları, Lojistik proje yatırımları,  Filo Yatırımları,Akaryakıt taşımacılığı, Gıda Lojistiği Dağıtım Zinciri ve Depolama yatırımları, Enerji Lojistiği, Maden Lojistik hizmetleri alanında da hizmet vermeye başlamıştır.

Karınca Lojistik  Adresi: Halkalı Merkez Mahallesi, Dereboyu Caddesi No: 11, Digicom Plaza, B Blok Kat: 3, 34303 Küçükçekmece, İstanbul

Karınca Lojistik İletişim:  0212 866 18 66

Karınca Lojistik Gebze ofisinde gümrükleme yapmakta olup, Yeni Yıldız Mah. 604. sok. No:3  Aymet Gümrük Müşavirleri Lokali Üstü Gümrük karşısı Dilovası Gebze adresinde bulunmaktadır.

Aynı zamanda şirketin, İstanbul, Kocaeli, Bursa, Diyarbakır, Antalya, Anamur, İzmir illerinde depoları bulunmaktadır. Şirket bölge ofis ve depolarında çok sayıda bay ve bayan çalışanı bulunmaktadır.

Depolarda özellikle forklift operatörü ve şoför olarak çalışan çok sayıda kişi bulunmakta ve bunların çeşitli nedenlerden dolayı işten ayrılması sonucu açık olan iş pozisyonlarına personel alımı yapılmaktadır.

Karınca Lojistik Kariyer
Karınca Lojistik iş ilanlarını takip ederek açık olan iş pozisyonlarına personel alımı yapılmaktadır. Karınca Lojistik iş başvuru formunu doldurarak Karınca Lojistik İnsan Kaynaklarına ulaştırabilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.