Kartal Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Kartal Devlet Hastanesi 1987 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hastane başlangıçta 150 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamış ve 2000 yılında Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamış ve günümüzde 706 yatak kapasitesi ile 23 klinikte tıpta uzmanlık öğrencilerine eğitim verilmekte ve hastalarına sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

 Hastane hasta ve hasta yakını memnuniyetine çok önem vermektedir. Bunu sağlamak içinde çalışanlarına eğitim vermektedir. Aynı zamanda çalışanlarının mutluluğu ve motivasyonunu yüksek tutmayı hedeflemektedir. Kartal Devlet Hastanesi Adres : Şemsi Denizer Cad. E-5 Karayolu Cevizli Mevkii 34890 Kartal / İstanbul adresinde bulunmaktadır. Kartal Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri : 0216 458 30 00 ve 0216 441 39 00 iletişime geçebilirsiniz. Kartal Devlet Hastanesi Online Randevu Sistemi ile hastalarına randevu alma kolaylığı sağlamaktadır. Aynı zamanda telefon ve Sms ile de randevu alabilirsiniz. Kartal Devlet Hastanesi bünyesinde çok sayıda doktor, araştırma görevlisi, yardımcı sağlık personeli, ebe, hemşire, sağlık memuru, veri toplama görevlisi, kantin görevlisi, temizlik görevlisi, hasta bakıcı, otopark görevlisi, güvenlik görevlisi olarak çalışan çok sayıda kişi çalışmaktadır. Kartal Devlet Hastanesi iş ilanlarını takip ederek açık olan pozisyonlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş başvurusu yapan adayların başvuruları İnsan Kaynakları bölümü tarafından incelenmekte ve uygun olan adaylar iş görüşmesi ve mülakat için davet edilmektedir.

2 yorum:

  1. İnsan kaynakları falan hikaye..
    CV lerimiz ulaşıyor mu o bile belli değil personel kendi akrabasını ailesini işe aldırıyor bizim formlar da çöpe tabi.. Araştırın orda çalışanları hep akraba dost aile şirketine dönmüş devletin hastanesi..

    YanıtlaSil
  2. Dogrudur hep öyle oluyor herkes es dostu alıyor😖

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.