Klemsan İş Başvurusu

Klemsan 1974 yılında kurulmuştur. Türkiye 7 dünyada 9 ofisi bulunmaktadır. Şirket geniş bayi ağı bulunan ve global bir firmadır. Yapmış olduğu Arge çalışmaları sonucu üretim kapasitesi her geçen gün artmaktadır. Klemsan iş başvurusu yapmak için buradaki bağlantımızı kullanabilirsiniz.
klemsan işçi alımı
Klemsan iş başvurusu

Klemsan Elektrik ve Elektronik; Elektroteknik, Elektronik, Kablo Yönetimi ve Markalama, yazılım, donanım, test aparat-makine özel yazılım tasarım ve üretimi yapmakta olan bir şirkettir.

Klemsan İzmir Fabrikası ile üretmiş olduğu ürünlerin satışını ve dünya genelinde pazarlamasını yapmaktadır. Ülkemizde ürünlerini; Ankara, Bursa, Gaziantep, Konya, İzmir, İstanbul bayileri ile satışını yapmaktadır.

Yurt dışında; Rusya, ABD, Hindistan, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri, İspanya gibi ülkelere ihracat yapmaktadır. Şirket üretmiş olduğu ürünlerin %70 ihraç etmekte olan bir şirket konumundadır.

Şirket bünyesinde 300 yakın çalışan bulunmakta olup
çalışanların %14  Arge çalışanıdır. Şirket her yıl 30 yeni ürün ve 110 yeni kalıp  imal üretmektedir.

Şirket yeni projelerinde ve mevcut projelerde ve departmanlar da çalışan ve farklı nedenlerden dolayı işten ayrılan ve açık olan pozisyonlara personel alımı yapmaktadır.

Klemsan Kariyer
Klemsan İzmir İş İlanları ile İzmir bölgesinde çok sayıda kişiye iş imkanı sunmaktadır.

Klemsan evlere iş yada Klemsan fason iş ile bazı işlerini evlere vermektedir.

Klemsan İş Başvuru formu doldurarak Klemsan İnsan Kaynaklarına ulaştırabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.