Koç Holding Karda

 isbasvurusu.org sitemizden Koç Holding iş başvurusu yapmadınız mı? Çok şey kaybediyorsunuz. Koç Holding her yıl kar üstüne kar katarak büyümeye devam ediyor. Sizde çok geç kalmadan buradaki bağlantımız ile Koç holding insan kaynakları sayfasına ulaşabilir başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi çekecek diğer iş ilanlarımız:
koç holding personel alımı
Koç Holding iş başvurusu

Koç holding iş başvurusu
Doğan holding iş başvurusu
Kaynak Holding iş başvurusu
Yazıcılar holding iş başvurusu
Bayraktarlar holding iş başvurusu

Koç Holding açıklamasına göre, kurumun vergi öncesi kârı 1.6 milyar TL oldu. İlk yarı sonuçlarını değerlendiren Koç Holding CEO’su Turgay Durak, 2014’ün ilk 6 ayında yaşanan dalgalı ekonomik ortama ve jeopolitik risklere karşın, Koç Holding’in tarihindeki en büyük yatırımlarını sürdürmeye devam ve Türkiye’nin geleceğine yatırım yaparken katma değer yaratmaya devam edeceklerini söyledi. Durak, Türkiye ekonomisinde yerel seçimler sonrasında, yurtdışında artan risk iştahının da katkısıyla, ilk çeyreğe göre daha olumlu bir faaliyet ortamının görüldüğünü vurgulayarak,  özellikle nisan ve mayıs aylarında tüketici ve yatırımcı güvenindeki artışla faizlerdeki düşüşe dikkati çekti.
Avrupa’da toparlanmanın yavaş da olsa devam ettiğini aktaran Durak, bu durumun Türkiye’nin ihracatına da olumlu etki yapmayı sürdürdüğünü dile
getirdi. Koç Topluluğu’nun tarihinin en büyük organik yatırım döneminden geçtiğini vurgulayan  Durak, 2014 yılının ilk yarısında önemli yatırımların açılışlarını gerçekleştirdiklerine dikkat çekti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.