Kolan Hastanesi İş Başvurusu

 Kolan Hastanesi iş başvurusu yapmak için doğru adrestesiniz. Kolan hastanesi iş başvuru formu için buraya tıklamanız yeterli. Kolan hastanesi iş ilanları isbasvurusu.org sitemizde yayınlanmaya devam edecek.

kolan hastanesi personel alımı
Kolan hastanesi iş başvurusu
Kolan Hospital Group sağlık sektöründe 1997 yılında Kolon Tıp Merkezini açarak faaliyetlerine başlamıştır. 2003 yılına kadar Kolon Tıp Merkezi ile ticari faaliyetlerine devam etmiş ve 2003 yılında sonra Özel Kolon Hastanesi kurulmuştur.

Günümüzde Kolan Hospital Group bünyesinde;
- BÜYÜKÇEKMECE KOLAN HOSPITAL
- SİLİVRİ KOLAN HOSPITAL
- BEYLİKDÜZÜ KOLAN HOSPITAL
- GÜNGÖREN  KOLAN HOSPITAL
- BAYRAMPAŞA KOLAN HOSPITAL
- ŞİŞLİ KOLAN HOSPITAL
- ESENYURT  KOLAN HOSPITAL
- SEFAKÖY KOLAN HOSPITAL  hastaneleri ile sağlık alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

Kolan Hospital Group bünyesinde 7/24 saat uzman kadrosu ve güler yüzlü çalışanları ile hastalarının yaşam kalitesini artırmak için hizmet vermektedir. Kaliteli
ve uygun sağlık hizmetini toplumun her kesiminin yararlanması için çalışmaktadır.

Group bünyesindeki hastanelerde, ıcak – soğuk klima sistemi, otomatik jeneratör sistemi, asansörler, tek kişilik hasta odalarında; banyo, televizyon, hemşire çağrı sistemi, merkezi oksijen ve vakum sistemi ve hasta ve hasta yakınına saygılı personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Kolan Hastanesi Kariyer
Kolan Hospital Group bünyesindeki hastanelerde çok sayıda hekim ve sağlık personeli, temizlik ve güvenlik personeli, asistan vb pozisyonlarda çok sayıda bay ve bayan çalışanı bulunmaktadır.

Kolan Hospital Group bünyesine katacak olduğu personelde genel nitelik olarak, yeniliklere açık, kendisini ve işini geliştirme kabiliyetine sahip, takım çalışması yapabilen kişileri kendi bünyesinde işe almayı hedeflemektedir.

Kolan Hastanesi iş ilanlarını takip ederek açık olan pozisyonlara Kolan Hastanesi iş başvurusu formunu doldurarak Kolan İnsan Kaynaklarına ulaştırabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.