Konya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

 Belediyede çalışmak ister misin? Konya büyükşehir belediyesi iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. Sizde aşağıdaki detaylar ile başvurunuzu gerçekleştirebilir belediyede iş fırsatlarına ulaşabilirsiniz.

Konya Büyükşehir Belediyesi  memur alımı, daimi işçi alımı, geçici işçi alımı, temizlik personeli alımı, güvenlik ve koruma görevlisi alımı, park ve bahçe bakımlarında çalışacak olan temizlik ve peyzaj elemanı alımı, tarihi eserler için koruma görevlisi alımları yapmaktadır.

Konya Büyükşehir Belediyesi Adres: Nişantaş Mahallesi Vatan Caddesi No : 2 Selçuklu / KONYA

Konya Büyükşehir Belediyesi İletişim: 0332 221 14 00

İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı: ik@konya.bel.tr

Belediye bu personelleri bazen kendi bünyesine almakta bazende taşeron kadro bünyesinde çalışacak olan personel alımları da yapmaktadır. Belediye
bünyesinde yukarıda saydığımız ve diğer kadrolarda çok sayıda personel çalışmaktadır.

Bu işlerde çalışmak isteyenler Belediyenin iş ilanlarını takip ederek açık olan pozisyonlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Önceden hazırlamış olduğunuz cv yada öz geçmişinizi yukarıda vermiş olduğumuz mail adresinden İnsan kaynakları departmanına ulaştırabilirsiniz. İş pozisyonları ile genel bilgi almak için belediye ile iletişime geçebilirsiniz. Yukarıda vermiş olduğumuz numaradan da belediye insan kaynaklarına ulaşabilir ve en doğru bilgileri alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.