Mapa İnşaat Personel Alımı

 İnşaat sektörünün öncülerinden MAPA inşaat personel alımlarından yararlanmak ister misin? Mapa inşaat eleman alımlarına devam ediyor. Buradaki bağlantımız ile ulaşabileceğiniz Mapa inşaat iş ilanlarına hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yurtdışında bir çok projesi ile ses getiren Mapa Yurtdışı eleman alımı da yapmaktadır. isbasvurusu.org sitemizde inşaat sektörünün personel alımı haberlerini yayınlamaya devam edeceğiz.

MAPA İNŞAAT İŞ OLANAKLARI


Mapa İnşaat, Mng Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir. MNG Holding 1978 yılında kurulmuştur ve kurulduğu günden bu yana inşaat sektörüne ağırlık vermiş ve kendisini bu yönde geliştirmiştir. İnşaat şirketi günümüzde başarılı inşaat firmaları arasında yer almaktadır. Mapa inşaat kurulduğu günden bu yana kendisini sürekli geliştirmiş ve başarılı inşaat projeleri
gerçekleştirmiştir.


Mapa inşaat 2012 verilerine göre dünyanın en büyük 142.firması arasında yer almaktaymış ve bu başarısını sürekli ileriye taşıyıp daha da büyümeye devam etmiş ve isminden her daim söz ettirmeyi başarmıştır. Şirket sadece Türkiye'de değil Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya, Umman, Suudi Arabistan, Katar, Libya, Cezayir ve Bulgaristan gibi ülkelerde de ofisleri bulunmaktadır. Böyle büyük ve dünyaya açılmış bir inşaat firmasında çalışmak istiyorsanız hemen ilgili siteden iş başvurusu yapabilir ve Mapa inşaat'da çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.