Medicine Hospital İş Başvurusu

 İş arayan arkadaşların belkide en çok çalışmak istediği sektörlerden Sağlık sektörü iş ilanlarına Medicine hospital iş başvuru formu ile devam ediyoruz. isbasvurusu.org sitemizde bulunan yüzlerce hastane iş ilanlarını takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Buradaki bağlantımızdan Medicine iş başvuru formuna ulaşabilir sizde hastanede çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.
medicine eleman alımı
Medicine hospital iş başvurusu

Medicine Hospital Group sağlık sektöründe hizmet vermektedir. Medicine Hospital sağlık alanında ilk yatırımı olan hastanesi 2002 yılında açmıştır.

Medicine Hospital Güneşli Hastanesi ile sağlık alanında hizmet vermeye başlayan şirket daha sonra Medicine Hospital Pendik Hastanesi ve 2010 yılında yapımı tamamlanan Medicine Hospital Kosova  Hastanesi ile hizmetlerine devam etmektedir.

Medicine Hospital Kosova  Hastanesi uluslararası ilk yatırım yapan sağlık kuruluşu olma unvanını elde eden group yatırımlarına aralıksız olarak devam etmektedir. Tüm birimlerde uzman kadrosu ile kaliteli ve ucuz sağlık hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Medicine Hospital Güneşli Hastanesi ana binası 12.000 metrekare olup bu bina yanına 2015 yılında tamamlanacak olan 19,500 metrekarelik yeni dev bir yatırım daha yapmaktadır. Mevcutta çok sayıda kişiye iş imkanı sağlamakta olan hastane bu yeni tesis tamamlandığında bu bölgede 500 kişiye daha istihdam sağlayacaktır.

Sağlık anlamında çok yatırım yapan Group açacak olduğu üniversiteyi bu tesisle beraber açmayı hedeflemektedir.

Medicine Hospital İletişim: 444 0 205 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Medicine Hospital bünyesinde çok sayıda sağlık çalışanı, yardımcı sağlık personeli, ebe, hemşire, sağlık memuru, veri toplama görevlisi, hasta bakıcı, temizlik ve güvenlik personeli çalışmakta olup çeşitli nedenlerden dolayı işten ayrılan personel yerine Medicine Hospital iş ilanları ile personel alımı yapmaktadır.

Medicine Hospital Kariyer
Medicine Hospital Güneşli iş ilanları ve Medicine Hospital Pendik iş ilanları diye ayrı ayrı aramak zorunda kalmadan size vereceğimiz link üzerinden açık pozisyonları görebilir ve Medicine Hospital iş başvurusu formu doldurarak İnsan Kaynaklarına ulaştırabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.