Özdilek AVM Açılıyor

 AVM sektöründe hızlı büyüme devam ediyor. Eleman alımlarında liderliği kaptırmayan AVMler açılmaya devam  ediyor. Özdilek AVM 5 eylül açılışından önce  personel alımlarına başladı. isbasvurusu.org sitemizde yeni iş ilanları yayınlamaya devam edeceğiz. Özdilek avm iş başvurusu burada.
özdilek avm personel alımı
Özdilek avm iş başvurusu

Zorlu, Akmerkez, Kanyon, Safir, Metrocity gibi iddialı alışveriş merkezlerinin yan yana sıralandığı bölgede yeni bir alışveriş merkezi, ofis ve otel yatırımı daha sahneye çıkıyor. Özdilek 5 Eylül’de açılıyor.

EN ZORLU REKABET

Hüseyin Özdilek, 1965 yılında havlu üretimiyle başlayan, bugün ise perakende sektörünün önemli oyuncularından biri olan bir işadamı. Tokat Erbaa’da ilkokul yıllarında çakmaktaşı satarak başladığı, Bursa’da ise üretime adım attığı iş hayatında bugün
6500 çalışan, 1 milyar 25 milyon TL ciro ile sanayi, perakende ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteriyor. Üretimle başlasa da cirosunun 750 milyon TL’lik bölümü 8 AVM, 15 hipermarketten geliyor. Özdilek, şimdi İstanbul’a kentin en zorlu rekabetinin yaşandığı Levent’ten giriyor.

1 MİLYAR DOLARLIK

Özdilek, Levent’te 300 milyon TL yatırımla gerçekleşen kompleksin bugün değerinin 1 milyar dolar olduğunu söylüyor. Yatırımla ilgili verdiği bilgiler şöyle: “AVM’de 135 mağaza var. 100’ün üstünde faaliyete başladı. AVM’de doluluk yüzde 98. Ofis doluluğu ise yüzde 40, yakında yüzde 80’i bulacak. Otelin 389 odası var. 15 bin otelli zincir Wyndham Otel’den franchise aldık. İzmir’de uzmanlaştığımız için oteli biz işleteceğiz.”

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.