Petrol Ofisi İş İlanları Personel Alımı

 Petrol Ofisi iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar Petrol Ofisi personel alımı ilanlarını sizler için yayınlıyoruz. isbasvurusu.org olarak petrol şirketleri iş başvuru formlarını bünyemizde sizlere sunuyoruz. Buradaki bağlantı ile Petrol ofisi iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

İK Politikamız

Petrol Ofisi olarak İK politikamız, en önemli kaynağımız olan çalışanlarımızın yeniliklere açık, yaratıcı, dinamik, değişimleri yönetebilen, katma değer üreten, ekip çalışmasına yatkın, müşteri odaklı ve çevreye duyarlı olarak etkinliğini ve verimliliğini en üst seviyeye
çıkaracak insan kaynakları sistem ve süreçlerini geliştirerek, sürdürülebilir ve yüksek performansa ulaşmaktır.

Süreçlerimiz

Uygulanmakta olan “Entegre İnsan Kaynakları Modeli” ile tüm süreçler bir arada çalıştırılarak “Tercih Edilen Şirket” olunması hedeflenmektedir. Petrol Ofisi, İnsan Kaynakları’nda süreç odaklı bir yaklaşım izleyerek, işe alım, eğitim, performans değerlendirmesi ve ücret yönetimi konularında uygulamalarını geliştirmiştir.

İşe Alım Sürecimiz… Doğru İşe Doğru İnsan…

Petrol Ofisi tüm işe alım süreçlerinde; iş kriterlerine / yetkinliklerine uygun çalışan ve yönetici seçimi metodu uygulanmaktadır. Bu çerçevede doğru işe doğru çalışan ilkesiyle hareket ederek, pozisyona uygun eleman alımı gerçekleştirmektedir.

Bunun yanı sıra çalışanın; ekip çalışmasına önem veren, yeniliklere açık, değişimi yönetebilen, yaratıcı, dinamik, motivasyonu ve kararlılığı yüksek, iletişim becerisi kuvvetli, stratejik ve vizyoner bakış açısına sahip olunması beklenmektedir.

Hedefimiz; sürekli gelişime ve öğrenmeye açık, kabiliyetli, yetkin, yaptığı işte mutlu, yüksek performanslı, iş performanını artırmaya gayretli çalışanlarla, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede sağlanması ve sürdürülmesidir.

Performansı Destekleme Süreçlerimiz…

Petrol Ofisi Performans Yönetimi Süreci’nin amacı bireysel ve takımların performanslarının geliştirilmesi yoluyla yüksek performanslı kazanan bir kurum kültürü yaratmaktır. Çalışanlarımız iş hedeflerini gerçekleştirmeleri, şirket önceliklerine katkı, liderlik, sorumluluk alma, takım çalışmasına uygun tavır ve davranışlar konularında değerlendirilmektedir.

Performans yönetimi sayesinde, Şirketimiz hedefleri ile çalışanlarımızın bireysel hedeflerini bütünleştirerek, çalışanlarımızın bireysel olarak yarattıkları değer, ortak amaçlar ve hedefler doğrultusunda yönlendirilmektedir.

Sürekli Gelişim Anlayışımız…

Eğitim ve Gelişim; Performans Yönetimi sürecinin devamı olarak çalışanlarımızın hedeflerine ulaşabilmeleri için bireysel gelişim planlarını desteklemektedir. Bu şekilde Petrol Ofisi çalısanlarinin, görevlerinin gerektirdigi yetkinlik ve yönetim becerilerini geliştirmelerini sağlayarak, iş sonuçlarına somut iyileştirmeler getiren eğitim programlarının hazırlanması amaçlanmaktadır.

Eğitim talepleri, Performans Yönetimi süreci içersinde kişisel gelişimi desteklemek amacıyla yapılmaktadır. Şirket içi eğitim talepleri doğrultusunda yöneticilerin katkılarıyla eğitimlerin içeriği oluşmaktadır.

Ücretlendirme Süreci ve Yan Haklarımız

Petrol Ofisi’nin ücret politikasi; yetenekli kişileri şirkete kazandırarak, performansin ödüllendirilmesini ve piyasa ile rekabetçi bir seviyede olmayı hedefler. Maaş artış ve prim sistemi performansa bağlı olarak belirlenmektedir. Sistemin amacı, bireysel performansların geliştirilmesi yoluyla yüksek performanslı “kazanan” bir kurum kültürü yaratmaktır..

Çalışan İlişkileri ve Sosyal Olanaklarımız…

Sosyal etkinlikler kapsamında çalışanlarımıza belirli dönemlerde şirket içinde ritm atölyesi, fotoğrafçılık, dans alanlarında dönemsel kurslar açılmaktadır. Ayrıca spor ve kültürel faaliyetleri desteklemek amacıyla şirketimiz kültürel aktivitelerle ilgili programları duyurmakta, ilgilenen çalışanlarımız gezi programlarına katılmaktadır. Genel Müdürlük binasında öğle yemeği tatillerinde sağlik, güncel ve sosyal konularda seminerler düzenlenmektedir.

Çalışanlarımız, TOG (Toplum Gönüllüleri Vakfi) tarafindan gönüllülük projeleri gerçekleştirmek amacıyla eğitim alarak gönüllülük faaliyetlerine devam etmektedir. Bu kapsamda, “Baba Beni Okula Gönder Kampanyası”nı desteklemekte, ayrıca PO Dinamo Toplum Takımı, Özel Sektör Gönüllüleri Derneği ile şirketimize yakın bir okulda, öğle tatilinde kitap okuma aktivitesi gerçekleştirmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.