Ray Sigorta İş başvurusu

Ray Sigorta THY, Denizcilik işletmeleri, Devlet Demir yolları, PTT girişimleri ile kurulmuştur. 1992 yılında özelleştirilmiştir.  Şirket 2008 yılında Vienna Insurance Group’u ekledi. Sigorta şirketleri arasında 16.sırada yer almaktadır. Ray Sigorta iş başvurusu yapmak için buradaki bağlantımızı kullanabilirsiniz.
ray sigorta iş ilanları
Ray sigorta iş başvurusu

Ray Sigorta bünyesinde çok sayıda bay ve bayan personel çalışmaktadır. Ray sigorta tüm çalışanlarına Irk, etnik köken, milliyet, dil, din ve cinsiyet ayırımı yapmaksızın herkese eşit fırsat üstünlüğü tanınmaktadır.

Tüm çalışanlarına iş sağlığı ve güvenliği anlamında rahat ve güvenli şeffaf, katılımcı, esnek ve sürekli gelişmelerine destek olmaktadırlar. Çalışanlarına çok değer
vermekte olan şirket iş-özel yaşam dengesini korumaktadır.

Ray Sigorta bünyesinde çalışan ve işten ayrılan personel yerine Ray Sigorta iş ilanları ile personel alımı yapmaktadır. Ray sigorta maaşları, yapılan işin niteliğine, yetkinliğe, eğitim ve tecrübeye göre belirlenmiş olan bir maaş sistemi bulunmaktadır.

Ray Sigorta Kariyer
Ray Sigorta İnsan Kaynakları yapılan tüm başvuruları cv havuzlarında toplamakta ve açık pozisyonlara uygun adayları iş görüşmesi ve mülakat için davet etmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.