Sabancı Holding Kazanıyor

 Türkiyenin dev holdingi Sabancı gelirlerini arttırmaya devam ediyor. Sabancı holding binlerce çalışanı ile ülkemizin istihdamına katkı sağlıyor. Sabancı holding iş başvurusu yaparak sizde bu dev şirkette iş olanaklarına ulaşabilir kariyerinize yön verebilirsiniz. isbasvurusu.org sitemizde daha önce de yayınladığımız Sabancı iş başvuru formuna buradaki bağlantımızdan ulaşabilirsin.
sabancı holding personel alımı
Sabancı holding iş başvurusu

SABANCI Holding, 2014 yılının ilk altı ayında gelirlerini geçtiğimiz yıla göre yüzde 25 artışla, 13 milyar 476 milyon TL’ye çıkarterken, 979 milyon TL nek kar sağladı.

İlginizi çekecek diğer iş ilanlarımız:
Koç holding iş başvurusu
Doğan holding iş başvurusu
Kaynak Holding iş başvurusu
Yazıcılar holding iş başvurusu
Bayraktarlar holding iş başvurusu

Aynı dönemde Sabancı Holding’in banka dışı konsolide faaliyet karı geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 35 artış ile 465 milyon TL olarak gerçekleşti. Sabancı Holding’in toplam varlıkları 30 Haziran 2014 itibari ile 220 milyar 394 milyon TL’ye, toplam konsolide sermayesi ise 18 milyar 273 milyon TL’ye yükseldi. Sabancı Holding CEO’su Zafer Kurtul ilk 6 aya ilişkin şu değerlendirmeyi yaptı:  “2014 yılının ilk altı ayında Akbank’ın konsolide net kârı 1 milyar 612 milyon
TL olarak gerçekleşmiştir. Avivasa’nın fon büyüklüğü, 2014’ün ilk altı ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 34 artarak 6 milyar TL’yi aştı. Avivasa’nın net katkı payı ise aynı dönemde geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 26 artırmıştır. Enerjisa, üretim portföyünde 237 megawatt kurulu güce sahip Arkun Hidroelektrik Santrali’ni devreye aldı ve Enerjisa’nın toplam kurulu gücü yaklaşık 2.800 megawatt’a yükseldi. Elektrik dağıtım ve perakende satış alanında Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri olan Enerjisa, dağıtım bölgelerinde operasyonel verimlilik konusunda önemli yol aldı.”

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.