Sanovel Güncel Personel Alımı İlanları

 Sanovel ilaç Türkiyenin en iyi ilaç firmalarından biri olmaya devam ediyor. Sanovel ilaç iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlarımız aşağıdaki iş ilanlarına başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. isbasvurusu.org olarak Sanovel ilaç personel alımı ilanlarını yayınlamaya devam edeceğiz.

 SANOVEL SATIŞ ELEMANI - GÜVENLİK GÖREVLİSİ - SEVKİYAT ELEMANI - AMBALAJ KONTROL PERSONELİ ARIYOR

Sanovel İlaç Sanayi 1983 yılında Toksöz Grup bünyesinde kurulmuştur.
Kuruluşundan bu yana hızlı ve istikrarlı büyüyen Sanovel, IMS verilerine göre Türk İlaç Endüstrisinde, ciro sıralamasında 11. sırada yer almaktadır.
Çeyrek asırlık tecrübesi, dinamik ve gelişmeye açık yapısıyla dikkat çeken Sanovel; insan kaynakları, eğitim ve Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımlarla da Türk İlaç Endüstrisinde adından söz ettirmektedir.
Türkiye’de ilk 500 firma arasında ilk 150 firma arasında yer alan Sanovel, tüm yaşamsal önem taşıyan tedavi alanlarında farklı farmasötik formlarda ve zengin ürün çeşidi ile üretim yapmaktadır. Ürün portföyünü ağırlıklı olarak kardiyovasküler sistem, merkezi, sinir sistemi, gastrointestinal sistem, antidiabetik, antihistaminik, antiastmatik, analjezik, antiviral, antifungal ve antibiyotik ilaçlar oluşturmaktadır.
Sanovel ayrıca veteriner ürünleri ile hayvan sağlığı alanında da hizmet vermektedir.
Sanovel modern ve son teknoloji ile donatılmış yeni üretim tesisinin de devreye girmesiyle birlikte, uluslararası pazarlarda yer almak üzere altyapı çalışmalarını ve yatırımlarını tamamlamıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.