Sarar Mağazaları Personel Alımı

 Sarar iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar gerek mağazalarda gerekse üretim dağıtım hattında çalışmak için isbasvurusu.org sitemizde daha önce de yayınladığımız buradaki bağlantımızı kullanabilirsiniz. Sarar yeni yatırımlar ile eleman alımları yapmaya devam ediyor.

SARAR İŞ İLANLARI

Sarar 1978 yılında kurulmuştur. Şişli Osmanbey’ de kurulan firma küçük bir atölye olarak iş hayatına başlamış daha sonrasında hızla büyümüştür. Sarar markası bünyesinde erkek giyim ,bayan giyim ve çocuk giyim bölümleri vardır. Sarar’ ın kaliteli kumaşları, başarılı tasarımları ve çizgisi her zaman markanın öne çıkan yönleri olmuştur. Sarar markası bünyesine katacağı yeni iş
arkadaşları aramaktadır.

Sarar iş başvurusu yapmak için markanın web adresinden iş başvuru formunu doldurmanız ve iş başvuru formunu insan kaynakları bölümüne iletmeniz gerekir.

Sarar firmasının adaylarda aradığı özellikler: Üniversitelerin tekstil bölümlerinden mezun, tekstil sektöründe 6 yıllık bir tecrübe, Sarar çizgisine yakın tasarımlar hazırlayabilme, 35 yaşından küçük, askerlikle ilişiği bulunmayan, takım çalışmasına yatkın kişiler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.