Şişli Etfal Hastanesi İş Başvurusu

Şişli Etfal Hastanesi Şişli – İstanbul ilinde bulunmaktadır. Hastane 1899 yılında kurulmuş ve ülkemizin ilk çocuk hastanesidir. Şili Etfal Hastanesi iş başvuru formu için buradaki bağlantımızı kullanabilirsiniz.

Şişli Etfal Hastanesi bünyesinde her bölümde uzman ekip kadrosu ile sağlık sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.

Şişli Etfal Hastanesi Adresi: Halaskargazi Cad. Etfal Sk. 34371 ŞİŞLİ / İSTANBUL adresinde bulunmaktadır.

Şişli Etfal Hastanesi iletişim:  0212 373 50 00  numarasında iletişime geçilebilir.

Şişli Etfal Hastanesi  online randevu sistemi ile hastalarına hizmet vermektedir.

Şişli Etfal Hastanesi bünyesinde uzman ekip kadrosu, yardımcı sağlık personeli ile kaliteli ve Dünya standartların da sağlık hizmeti vermektedir. Hastane bünyesinde güvenlik, temizlik, yardımcı personel, temizlik personeli vb. diğer pozisyonlara personel alımı yapılmaktadır.

Hastane hastalarına ucuz ve kaliteli bir
sağlık hizmeti vermektedir. Şişli Etfal Hastanesi iş ilanları ile açık olan pozisyonlara personel alımı yapmaktadır. Şişli Etfal Hastanesi iş başvurusunda bulunarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Şişli Etfal Hastanesi çalışanlarına fırsat eşitliği sunmaktadır. Çalışanlar arasında dil,din,ırk ayrımı yapılmaksızın herkese eşit fırsat eşitliği ve kariyer imkanları sunmaktadır.

Şişli Etfal Hastanesi Kariyer
Şişli Etfal Hastanesi maaşları yapılan işin niteliğine, görev tanımına, tecrübe ve eğitime bağlı olarak değişmekte ve yıllık olarak enflasyon ve performansa bağlı olarak değişmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.