Sudesan İş Başvurusu

 Sudesan İş Başvurusu yapmak için sizde isbasvurusu.org sitemizi tercih ettiniz. Sudesan personel alımlarına devam ediyor. Buradaki bağlantımız ile Sudesan insan kaynakları sayfasına ulaşabilir özgeçmiş bilgilerinizi Sudesan yetkililerine ulaştırabilirsiniz.
sudesan personel alımı
Sudesan iş başvurusu

Sudesan 1970 yılalar da ham madde üretimi ile ticari faaliyetlerine başlamıştır. 1982 yıllarında  kendisi üretim yapmaya başlamış ve uluslar arası firmalara ürün satışı yapan bir şirket konumuna gelmiştir. 1990 yıllar da büyük firmalara deterjan üretiminin ve satışı yapılmaya başlanmıştır.

SUDESAN TEMİZLİK ÜRÜNLERİ  VE AMBALAJ SAN. TİC. A.Ş Avcılar – İstanbul ilinde faaliyetlerine devam etmektedir. Şirket 2000 yılından bu yana başta, Unilever, Diversey Kimya, Mc Bride, Clorox, Bim, Colgate, Kipa vb şirketlere  temizlik
ürünü üreticilerine kendi markaları ile üretim yapmaktadır.

Sudesan bünyesinde farklı meslek gruplarından çok sayıda kişi çalışmaktadır. Sudesan iş ilanlarını takip ederek açık olan iş pozisyonlarına iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Sudesan Kariyer
Sudesan Kimya aynı zamanda Sudesan Kozmetik iş ilanları ile de kozmetik alanında üretim yapmış olduğu tesislerine de personel alımı yapmaktadır. Sudesan iş ilanlarını takip ederek açık olan pozisyonlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.