Süperpar İş Başvuru Formu

 Süperpar iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar buradaki bağlantımızı kullanabilir isbasvurusu.org sitemizden yeni iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

Süperpar 1975 yılında kurulmuştur. Şirket yakıt besleme pompaları, yakıt filtreleri, yağ pompaları ve yüksek basınçlı alüminyum döküm parçalar imalatı konusunda sektöründe lider firması konumundadır. Üretmiş olduğu ürünleri 1987 yılında ihracatını yapan bir şirket konumuna gelmiştir.

Şirket, İzmir ilinde 1.000 m2′si kapalı alan olmak üzere toplam 25.000 m2 lik bir alan içerisinde üretici ve üretmiş olduğu ürünleri yurt içi ve yurt dışı pazarlarda satışını yapmaktadır.

Süperpar grubu bünyesinde 3 farklı şirket ile faaliyetlerine devam etmektedir. Bunlar;
- Süperpar
- Smp
- Mdc firmaları ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Süperpar bünyesinde üretim tesisleri ve satış , satın alma vb pozisyonlarda çok sayıda çalışanı bulunmaktadır. Süperpar bünyesinde çalışan ve farklı nedenlerden dolayı işten ayrılan personel yerine personel alımı yapmaktadır.

Süperpar iş ilanları ile bölgede istihdama ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Süperpar  iş başvurusu yapan adayların cv ve iş başvuru formları insan kaynakları tarafından incelenmekte ve açık olan pozisyonlara uygun olan adaylar iş görüşmesi ve mülakat için davet etmektedir.

Süperpar Kariyer
Süperpar maaşları yapılan işin niteliği, eğitim ve tecrübeye göre değişmekte ve yıllık olarak enflasyon ve performansa bağlı olarak artış yapılmaktadır.

Süperpar otomotiv iş ilanlarını kariyer siteleri ve kendi bünyesine direk başvuru yapan adayların başvurularını da kabul etmektedir. 

1 yorum:

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.