Twitter Türkiyede Personel Alımı Yapacak

 Türkiyede büro açan Twitter Türk elemanlar arıyor. Twitter iş başvurusu yaparak sizde açık iş ilanlarına ulaşabilir dünya devi bu firmada çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. isbasvurusu.org Twitter eleman alımı detaylarını yayınlamaya devam edecek.

TWİTTER ELEMAN ALIMI ŞARTLARI VE KADROLAR
twitter işçi alımı
Twitter eleman alımı

Dünya'nın en önemli Sosyal paylaşım sitesi Twitter, Türkiye için "Kamu Politikaları Yöneticisi" arıyor. Özellikle Gezi süreciyle başlayan twitter erişiminin kapatılmasıyla gelişen ilişkiler sonrasında ofis açmak için kolları sıvayan twitter, Türkiye'de ki ofisinde çalıştıracak elemanları da aramaya başladı.

Türkiye'de büro açılması, vergilendirme, kişilerin hak ve hürriyetleri dahilinde yaptıkları şikayetlere muhatap bulunabilmesi amacıyla 25 Ağustos tarihinde BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMU  (BTK) yetkilileriyle üçüncü görüşmeyi yapacak olan Twitter, internet sitesinde
yayınladığı duyuru ile Türkiye'de yönetici aradığını resmen duyurdu.

Türkiye için Kamu Politikaları Yöneticisi (Public Policy Manager) aradığını belirten Twitter, mevzubahis yöneticinin Türkiye'deki Twitter kullanıcıları için önemliolan tüm kamu siyasetleri meselelerini izleyerek, bu meselelerin çözümü için teklifler sunacağını bildirdi.

Twitter'ın Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinden mesul merkezinin bulunduğu İrlanda'nın başkenti Dublin büronuna bağlı olarak çalışacak olan Türkiye Kamu Siyasetleri Yöneticisi, hükümet temsilcileri, siyasetçiler ve medya tarafından Twitter'ın daha iyi anlaşılabilmesi için çeşitli çalışmalar yürüterek, raporlar hazırlayacak.

İşe alınacak yöneticinin Türkiye'deki hükümet, politika ve kamu siyasetleri alanında kayda değer tecrübe sahibi olması koşulu aranan iş ilanında, müracaatta bulunacak kişilerin üniversite mezunu ve iyi derecede İngilizce bilmesi; espri anlayışı yüksek, sosyal medya ve yüksek teknoloji bilgisi ile kuvvetli bir iletişime sahip olması isteniyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.