Umuttepe Hastanesi İş Başvurusu

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi 1994 yılında kurulmuş ve sağlık sektöründe hizmet vermektedir. Kocaeli Umuttepe Hastanesi iş başvurusu yapmak için buradaki bağlantımızı kullanabilirsiniz.

umuttepe personel alımı
Umuttepe hastanesi iş başvurusu
Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi bünyesinde , 111 profesör, 61 doçent, 54 yardımcı doçent, 329 Araştırma görevlisi, 676 yardımcı sağlık personeli, 114 teknik görevli, 73 yardımcı hizmetler, 21 teknik hizmetler, 700 kişinin üzerinde veri hazırlama görevlisi, temizlik, güvenlik ve yemekhane çalışanı bulunmakta olup uzman ekip kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Umuttepe Hastanesi Adres: Umuttepe Yerleşkesi 41380, Kocaeli ilinde bulunmaktadır.

Umuttepe Hastanesi İletişim: 0262 303 75 75 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Umuttepe Hastanesi online randevu sistemi ile hastalarına kolay bir şekilde randevu alma imkanı sunmaktadır.

Hastane bünyesinde; veri hazırlama görevlisi, temizlik, güvenlik ve yemekhane, teknik görevli, yardımcı personel vb pozisyonlarda açık olan iş pozisyonlarına
personel alımı yapılmaktadır.

Hastane maaşları yapılan işin niteliğine, görev tanımına, yetkinliğe eğitim ve tecrübeye bağlı olarak değişen bir maaş politikası bulunmaktadır. Hastane tüm çalışanlarına eşit fırsat üstünlüğü ve kariyer imkanı sunmaktadır.

Umuttepe Hastanesi Kariyer
Umuttepe Hastanesi iş ilanları ile açık olan pozisyonlara personel alımı yapılacaktır. Umuttepe Hastanesi iş başvurusu yapmak için size vereceğimiz link üzerinden online olarak iş başvurusu doldurarak Umuttepe Hastanesi İnsan Kaynakları departmanına ulaştırabilirsiniz. Yapılan başvurular cv havuzlarında kayıt altına alınmakta olup açık olan iş pozisyonuna uygun olan adayları iş görüşmesi ve mülakat ile değerlendirmektedir. Sonrasında uygun olan adaya iş teklifinde ve ücret teklifinde bulunulmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.