Vatan Hastanesi İş Başvurusu

 Hastane personel alımı haberlerimize Vatan Hastanesi ile devam ediyoruz. Vatan Hastanesi iş başvurusu yapmak için buradaki bağlantımızı kullanıp Vatan hastanesi insan kaynakları departmanına ulaşabilirsiniz. isbasvurusu.org sitemizde hastane iş ilanları yayınlamaya devam edeceğiz.
vatan hastanesi personel alımı
Vatan hastanesi iş başvurusu

2005 yılında kurulmuştur. Sağlık sektöründe hizmet vermekte olan hastane hasta haklarına saygılı ve son teknoloji ile donatılmış hastanelerinde hastalara sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir. Özel Caka Vatan Hastanesi Kahramanmaraş ilinde bulunmaktadır.

Tüm branşlarda uzman kadrosu ve modern cihazları ile hastalarının yaşam kalitesini artırmayı hedeflenmektedir. Hasta ve hasta
yakını memnuniyetine çok önem verilmektedir. Kaliteli ve uygun fiyat ile sağlık sağlık hizmeti sunmayı ilke haline getiren hastanede, doktor, ebe, hemşire, sağlık memuru, diğer yardımcı sağlık personeli, asistan, temizlik ve güvenlik görevlisi çalışmaktadır.

Özel Caka Vatan Hastanesi  Adres: Hayrullah Mahallesi 4. Sk. No:12 Kahramanmaraş

Özel Caka Vatan Hastanesi  İletişim:  0 344 223 60 60

Vatan Hastanesi iş ilanları ile açık olan pozisyonlara personel alımı yapılmaktadır. Kendi bünyesine katacak olduğu personelde, eğitim, tecrübeli personel alımı yapılmaktadır. Bazı bölümler için de yetiştirilmek üzere sağlık personeli alınmaktadır.

Vatan Hastanesi Kariyer
Vatan Hastanesi iş ilanlarını size veriş olduğumuz link üzerinden takip ederek açık olan pozisyonlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Vatan Hastanesi İnsan Kaynakları yapılan tüm başvuruları incelemekte ve açık olan pozisyonlara uygun adayları iş görüşmesi ve mülakat için davet etmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.