Yurtdışı İşçi Alımları Başlıyor

 Yurtdışında çalışmak isteyen arkadaşlar bu haberimiz sizler için. Yurtdışındaki büyük firmalarımız daha çok Türk eleman çalıştırmak için ilanlar yayınlamaya devam ediyor. Yenibiriş gibi kariyer sitelerinin yurtdışı ilanlarını yayınlamak istiyoruz.

2015 Yurtdışı İşci Alımları Başlıyor

İnşaat şirketlerinin vatan dışında gerçekleştirdikleri projelerinde görevlendirilmek üzere bir çok pozisyonda eleman alımları devam ediyor. Orta Doğu ve Afrika ülkelerinde faaliyet gösteren inşaat şirketleri Türk işçileri tercih ediyorlar. Ayrıca Rakıl pazarında oldukça güçlü bir konum elde eden Türk firmaları da tekrar bu ülkede görevlendirmek üzere personel istihdamları gerçekleştiriyorlar. Gelişmekte olan Afrika ülkeleri sağlık sektöründeki bir çok projeyi Türk müteahitlere teslim etmiş durumdalar ve önümüzdeki dönem başlayacak olan hastane inşaatları dahilin nihayet hazırlıklar yapılıyor.

Yurtdışı Eleman Arayanlar sayfamız üzerinden bütün bu projeleri ve
eleman duyurularını takip etmeye devam edebilirsiniz. Ayrıca vatandışında gerçekleşecek bütün faaliyetleriniz dahilin Yurtdışı Eleman Arayanlar sayfamız üzerinden ücretsiz olarak eleman arkör duyuru verebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.