Zafer Gazoz İş Başvurusu Yap

 Zafer gazoz iş başvurusu yapmak için doğru adrestesiniz. Zafer gazoz iş ilanlarını sitemizde yayınlamaya devam ediyoruz. Zafer gazoz personel alımına isbasvurusu.org sitemizde devam ediyor. Buradaki bağlantımız ile Zafer gazoz insan kaynakları sayfasına ulaşabilirsiniz.

Zafer Gazoz, Türkiye'de kurulan en köklü ve başarılı gazoz firmalarından birisidir. Zafer Gazoz, 1934 senesinde Mustafa Lütfi Özdemir isimli kişi tarafından Denizli ilinde kurulmuş ve aynı yıl içerisinde üretimlerine başlamıştır. Şirket 1992 yılına kadar aynı üretim tesislerinde devam etmiş daha sonra 1992 yılında Denizli Zeytinköy'de bulunan yeni tesisine geçiş yapmıştır.

Şirketin sektörde 70 yıllık tecrübesi bulunmaktadır ve bu tecrübesi ile tüketicilerinin damak tadına uygun gazoz aroması ile üretimlerini gerçekleştirmektedir. İçecek şirketini rakiplerinden ayıran en önemli özelliği ise gazoz'da bulunan farklı aromasıdır. Bu farklı aroması ile bir çok tüketicinin ilgisini çekmeyi başarmış ve yine bu aroma ile sektörde başarıyı yakalamıştır. Bu kaliteyi
koruyabilmek için son teknoloji makinalar ile üretimlerini gerçekleştirmektedir. Zafer Gazoz kaliteye verdiği önem kadar hijyene'de önem vermekte ve insan sağlığını düşünerek ürünlerini piyasaya sürmektedir.

Zafer Gazoz gibi sektörün öncü firmasında sizlerde personel eleman olarak çalışmak istiyorsanız hemen Zafer Gazoz iş başvurusu yapabilir ve çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.