THY Kabin Memuru Alımı Yapacak

 THY iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlarımıza mutlu bir haberimiz var. Her ilanını dikkatlice takip ettiğimiz, araştırdığımız THY kabin memuru alımı için bir reklam filmi hazırlıyor. isbasvurusu.org sitemizde detaylarına ulaşabileceğiniz THY kabin memuru alımı burada.

THY KABİN MEMURU ALIMI YAPACAK
türk hava yolları
THY kabin memuru alımı


THY Basın Müşavirliği'nden yapılan açıklamaya göre, dünyada en fazla ülkeye uçan, üst üste 4. kez "Avrupa'nın en iyi havayolu" seçilen şirket, büyüme sürecinde kabin memurluğu için "iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, dinamik ve güler yüzlü" kadın çalışma arkadaşları arıyor.

Adaylar, kabin memurluğu için şirketin resmi internet sitesi üzerinden başvurabilecek. Yalnızca bu adresten yapılan başvurular geçerli olacak. Resmi internet sitesi dışındaki herhangi bir şekilde başvuru kabul edilmeyecek.

Adaylar, sitedeki başvuru formunu eksiksiz tamamlayıp onayladıktan sonra THY tarafından süreçlere katılmak üzere davet edilecek.

THY, kabin memurluğu alımları için sosyal medyada
yayınlanacak bir de reklam filmi hazırladı. Reklam filminde THY'de görev yapan kabin memurları arkadaşlarına mesleği anlatıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.