Haftanın Personel Alımı İlanları

 Yine zaman geçiyor alışkanlık haline gelen haftanın iş ilanlarını yayınlamaya devam ediyoruz. Geçen haftanın en gözde personel alımı ilanları, haberleri ve başvuru formlarının bulunduğu yazımıza başlayalım.

 PTT personel alımı yapmaya devam ediyor. 2015 yaklaşırken şimdiden personel alımı hazırlıklarına başlayan PTT eleman alımı ilanımıza buradan ulaşabilir özellikle PTT kargo eleman ihtiyacından yararlanarak iş sahibi olabilirsiniz.

 Bakanlıkların memur alımı haberleri gelmeye devam ediyor. Dışişleri bakanlığı da eksik kadrolarını tamamlamak için toplamda 40 yeni memur alımı yapacak. Dışişleri bakanlığı ilanına buradan ulaşabilir memur olmak için sizde şansınızı deneyebilirsiniz.

 POMEM polis olmak isteyenlere müjdeli bir haber yayınlayarak 6500 yeni polis adayı öğrenci kabul edeceğini duyurdu. POMEM ilanına buradan ulaşabilir polis olma hayallerinizi daha fazla ertelemeyebilirsiniz.

 Türkiye Şeker fabrikaları AŞ personel alımına hazırlanıyor. Buradaki bağlantımız ile detaylara ulaşabilir başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

 İnsan Hakları Kurumu toplamda 15 yeni personel alımı
için ilan yayınladı. İnsan hakları kurumu ilanımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

 Milyonlarca kişiye iş imkanı. Kamu ve Özel sektör projeleri ile 1.8 milyon kişiye iş olanağı sağlanacak. Haber detaylarına buradan ulaşabilir sizde fikirlerinizi verebilirsiniz.

 Almanya personel avına çıktı. Almanya hükümeti özellikle kalifiye eleman ihtiyacını karşılamak için arayış içinde. Daha önce de ülkemizden göçmen kabul eden Almanya personel alımı haberimize buradan ulaşabilir yurtdışında çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.