Sağlık Bakanlığı 20 Bin Personel Alımı Yapacak

 Bakanlardan ya da müsteşarlardan duyduğumuz personel alımı haberlerine bir yenisi daha eklendi. Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş 2015 yılında Sağlık bakanlığı kadroları için 20 bin yeni memur alımı yapılacağını duyurdu. Sağlık bakanlığınsa EBOLA için basın toplantısında konuşan Gümüş önümüzdeki yıl özellikle sağlık sektöründe iş arayan arkadaşları sevindirecek bir açıklanma yaparak 20 bin personel alımı yapılacağını duyurdu. isbasvurusu.org olarak sağlık sektöründeki eleman alımı haberlerini yayınlamaya devam edeceğiz. Hastane personel alımı bağlantımız ile sizde sağlık sektöründeki eleman alımı haberlerine kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

SAĞLIK BAKANLIĞI 20 BİN PERSONEL ALIMI DETAYLARI
sağlık bakanlığı
Sağlık Bakanlığı 20 bin personel alımı

 Sağlık bakanlığı basın toplantısında kısa bir açıklama yapan Eyüp Gümüş hastane personelinin görev ve tanımlarını irdeleyerek yeni görevlerle donatılmış hemşireler ve özellikle Uzman ebe kavramına dikkat çekiyor. 2015 yılı personel alımlarında en fazla alımı
yapılacak kadrolar için de Uzman ve Teknikerlik yüksekokul mezunlarının şansı olacağını vurguluyor. 2015 yılında Sağlık bakanlığı 20 bin personel alımı gerçekleştirecek, sizce bu rakam yeterli olacak mı? Yoksa Sağlık bakanlığı gibi köklü ve sürekli personel ihtiyacı bulunan bu sektörde daha fazla personel mi gerekiyor? Yorumlarınızı aşağıdaki kutumuzdan paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.