Anadolubank İş Başvurusu Memur Alımı

Anadolubank 2015 yılında yeni şubeleri için personel alımlarına devam edecek. Anadolubank iş başvurusu yaparak sizde bankacılık sektöründe iş olanaklarına ulaşabilirsiniz. isbasvurusu.org sitemizdeki banka iş ilanlarını takip etmeye devam edin.

ANADOLUBANK 2015 PERSONEL ALIMLARI İŞ BAŞVURUSU
anadolubank iş ilanları
Anadolubank personel alımı

YÖNETMEN YARDIMCISI

Genel Yetenek testi, kişilik envanteri ve mülakat süreci sonrası yapılan değerlendirme ile seçilirler. Şubelerimizde veya Genel Müdürlüğümüzde yetiştirilmek üzere işe alınan, üniversite mezunu adaylar Yönetmen Yardımcısı III unvanıyla ilk adımı atarlar. Şubelerimizde görev yapmak üzere alınan yeni mezunlar Operasyon servisinde Gişe Asistanı olarak görevlerine
başlarlar. İşin mutfağında Operasyon servisinde Gişe Asistanlığı ile başlayacak ve bankamızın yöneticilik pozisyonlarına kadar uzayacak olan kariyer yolculuğu, ağırlıklı olarak şubelerimizin Pazarlama bölümlerinde devam eder.

UZMAN YARDIMCISI:

Bankamızca açılan Management Trainee (MT) sınavlarında başarılı olan adaylar, Şubelerimizde veya Genel Müdürlüğümüzde yönetici adayı olarak yetiştirilmek üzere Uzman Yardımcısı olarak görevlerine başlarlar. MT olarak işe alınacak adaylarda İngilizce bilme şartı vardır. MT sınavında İngilizce ve Genel Yetenek testi yapılır. Sınavda başarılı olanlara kişilik envanteri uygulanır ve mülakat sürecine dahil olurlar.

MÜFETTİŞ YARDIMCISI:

Bankamızca açılan Müfettiş Yardımcılığı sınavlarında başarılı olan adaylar, Müfettiş Yardımcısı veya Teknik Denetçi Yardımcısı olarak görevlerine başlarlar. Müfettiş yardımcılığı sınavında adaylar İngilizce, genel yetenek, genel kültür, iktisat ve hukuk konularından sınava tabi tutulurlar. Sınavda başarılı olanlara kişilik envanteri uygulanır ve mülakat sürecine dahil olurlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.