Bilkay grup İş Başvurusu Personel Alımı

 Bilkay grup iş başvurusu yapmak için sizde doğru yerdesiniz. Bilkay grup 2015 yılında da personel alımlarına devam ediyor. Bilkay iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

İnsan kaynakları konusunda outsource hizmet vermek amacı ile kurulan Bilkay Grup, ilk kurulduğu yıllarda sadece sigorta şirketlerine veri giriş elemanı istihdam ediyordu. Ancak sonraları daha da büyüyerek hizmet alanını genişleten Bilkay Grup,şuanda pek çok sigorta şirketine hizmet vermektedir. Uzman kadrosu ve deneyimi ile başta bankacılık olmak üzere, sigorta,medya ve perakendecilik sektörlerinde hizmet veren Bilkay Grup, bir iş gücü destek firmasıdır.
iş ilanları
Bilkay grup iş başvurusu

Bilkay Grup müşterilerine kaliteli hizmet sunmak adına faaliyetlerine devam ediyor ve her geçen gün daha da büyüyor. Zamanla hızla büyümüş ve SRP Güvenlik hizmetleri,PRS Danışmanlık,Mentor insan kaynakları,Dönmez Sigorta, Kunt bilgi işlem ve Bilkay Teknik ve Temizlik Hizmetleri şirketlerini kurmuştur. Şuanda 2 Bin’e yakın personeli ile çalışmalarına devam eden Bilkay Grup personel alımı yapıyor. Eğer siz de Bilkay Grup bünyesinde
çalışmak istiyorsanız yayınladığı iş ilanlarına başvuruda bulunarak çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bilkay Grup iş başvurusu yapmak için öncelikle kendinize bir cv oluşturmanız gerekmektedir. Cv’nizi oluşturduktan sonra size uygun iş olduğunda geri dönüş yapılacaktır. Ayrıca, Bilkay Grup iş ilanlarına da başvuru yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.