Colins 550 Personel Alımı Yapacak

 Perakende giyim mağazaları ile Türkiye geneli markalaşma yolunda emin adımlarla devam eden Colins 2015 yılında açacağı yeni mağazaları için 550 yeni eleman alımı yapacağını öngörüyor. Colins iş başvurusu yapmak için sizde buradaki bağlantımızdan yararlanabilirsiniz.

COLİNS 2015 PERSONEL ALIMI DETAYLARI
colins
Colins iş başvurusu

Colins’in Türkiye’deki bayisi 175 iken yurt dışında bulunan mağaza sayı 425. Yaklaşık 5 bin kişiyi istihdam eden şirket, 2o15 te Türkiye’de 30 yeni mağaza açmayı hedefliyor. Yurtdışında ise Rusya’da 15, Ukrayna’da ise 11 yeni mağaza açma hedefi bulunuyor.

“Yeni bir mağaza açacağımızda, o nıağazada satış danışmanı, uzman satış danışmanı, kasiyer, mağaza müdür yardımcısı ve mağaza müdürü olmak üzere çeşidi ünvanlarda yaklaşık 10 kişi görev alıyor. Yeni yılda açmayı hedeflediğimiz mağaza sayısına
paralel olarak yaklaşık 550 kişiyi daha istihdam edeceğiz’ diyen Colin’s Insan Kaynakları Direktörü hülya Gökay. 2014 yılında Türkiye dahil tüm ülkelerde toplam 50 mağaza açtıklarını ve 600’ün üzerinde ek istihdam sağladıklarını aktarıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.