Halkbank Çıta Yükseltiyor 1000 Personel Alınacak

 2015 bankalar için istihdam atağı ile geçecek gibi görünüyor. Yeni yatırımlar ile büyüme hedefini pekiştiren Halkbank katılım bankası olma yolunda. Halkbank 2015 yılında 150 yeni şubede 1000'den fazla personel alımı yaparak bankacı olmak isteyen arkadaşların hayallerini süsleyecek. Sizde Halkbank iş başvuru formunu şimdiden doldurabilir yarışa bir adım önde başlayabilirsiniz. isbasvurusu.org sitemizdeki Banka iş ilanlarını takip etmeye devam ediniz.

HALKBANKASI 1000 PERSONEL ALIMI İŞ BAŞVURUSU
halkbankası
Halkbank 2015 personel alımı

Geçen hafta içerisinde katılım bankacılığına gireceğini açıklayan Halkbank, hedeflerini paylaştı. Katılım bankası kurmak için 1 milyar TL’lik sermaye artışı yapan bankanın Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu, katılım bankasının 150 şubeye ulaştırmak istediklerini söyledi. 2015-2020 yılları için büyüme hedeflerini yeniden belirlediklerini belirten
Taşkesenlioğlu, bilanço hedefini 100 milyar dolar olarak revize etti. Katılım bankası için öngörülen sermayenin özellikle bedelli sermaye artışı ile temin edilmesini tercih ettiklerini ifade eden Ali Fuat Taşkesenlioğlu, katılım bankasının zaman içinde tüm illerde hizmet vermesini planladıklarını belirtti.

Bin Kişiye İstihdam

Taşkesenlioğlu, 2015’te bin personel almayı hedeflediklerini belirterek: “Bankacılık alanındaki 76 yıllık birikimimizle bankacılığın yeni bir kolunda faaliyet göstermekten mutluluk duyuyoruz. Katılım bankacılığı alanında yaptığımız atılımla sektörün büyümesine katkıda bulunurken istihdama da katkı sağlayacağız. 150 şubeye ulaşmasını beklediğimiz katılım bankamızda bin kişinin üzerinde istihdam yaratacağız. Halkbank olarak katılım bankacılığı sektöründe önemli bir oyuncu olacağız. sigorta sektöründe işbirliği yapmak üzere uluslararası bir iş ortağı arayışındayız.”

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.