Maliye Bakanlığı Sınav İle Memur Alımı Yapacak

 Maliye bakanlığı AB uzman yardımcılığı kadroları için memur alımı yapacaktır. Konu AB olunca bakanlık çıtayı yüksek tutarak KPSS puan sınırını 90 olarak belirlemiştir. Yani Maliye bakanlığı AB uzman yardımcılığı alımı sınavına başvuru yapmak isteyen arkadaşlar KPSS'den 90 ve üzeri puan almış olmanız gerekmektedir. Bu kadar yüksek puan ile alınan personeller dolgun maaşlar ile çalıştırılacaktır. isbasvurusu.org olarak güncel memur alımı haberlerini yorumlamaya devam edeceğiz.

MALİYE BAKANLIĞI AB UZMAN YARDIMCISI ALIM SINAVI BAŞVURU DETAYLARI
maliye memur alımı
Maliye Bakanlığı AB uzman yardımcısı Alımı

 Maliye bakanlığının 22 Şubatta yapacağı sınav sonucunda toplamda 7 AB uzman yardımcısı alınacaktır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi adayların en fazla zorlayacak şart KPSS 2013-2014 sınavlarının herhangi birinden 90 puan almış olmak. Maliye
bakanlığının AB uzman yardımcısı alımı ilanına buradaki bağlantımızdan ulaşabilir ön başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

 Bu ilanımızı ziyaret eden bir çok iş arayan arkadaşımız "90 puan alsam ne işim var Maliye bakanlığında" diyecektir, ama şunu da unutmamak gerekir bu tip kadroların çalışma şartları ve maaş olanakları diğer bir çok kurumdan kat kat daha iyidir. Sizin de düşüncelerinizi merak ediyor aşağıdaki yorum bölümünden paylaşmanızı bekliyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.