TAV Havalimanı İş Başvurusu 2015

 Tav Havalimanı yer hizmetleri 2015 yılında da istihdamda gözde şitketlerden olmaya devam edecek. Tav İş Başvurusu yaparak sizde havalimanlarında çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Tav iş başvuru formu için buraya tıklayabilir özgeçmiş bilgilerinizi insan kaynakları departmanına ulaştırabilirsiniz. 2015 TAV iş ilanları sitemiz isbasvurusu.org da yayınlanmaya devam edecek.

TAV 2015 PERSONEL ALIMLARI İŞ BAŞVURUSU
tav-eleman
TAV 2015 iş ilanları

Tav Havalimanı iş başvurusu yaparak sizde Tav Havalimanı ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Tav Havalimanı personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Tav Havalimanı eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Tav Havalimanı insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:
İK POLİTİKALARI
TAV Havalimanları, başarısının temeli olan insan sermayesini, eşit fırsat ilkesiyle uluslararası standartlarda yönetmeyi ve çalışanlar tarafından tercih edilen kuruluş olmayı ilke olarak benimsemiştir.
Temel politika, işin gerekleriyle çalışanların beceri ve yetkinliklerini buluşturarak insan kaynaklarını çağdaş ölçütlere göre ve herkese eşit fırsat ilkesiyle
seçmek, geliştirmek, değerlendirmek ve yönetmektir. İnsan Kaynakları yönetimi, dinamik, gelişime açık ve yenilikçi bir ortam yaratarak çalışanların performanslarını artırmayı; böylece Şirket hedeflerine etkin ve verimli biçimde ulaşılmasını desteklemekle yükümlüdür.
TAV’da insan sermayesi stratejisi, kurumsal öğrenme anlayışı ile yapılandırılmıştır. Türkiye’de havalimanı işletmeciliğinde öncü ve lider olan TAV Havalimanları, edinmiş olduğu bilgi, deneyim ve ‘know-how’ı kurumsallaştırmayı ve kuruluşun her düzeyine yaygınlaştırmayı temel stratejileri arasında konumlandırır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.