Yeni Yılda 30 Bin Kişiye İş Kapısı

 2015 yılı istihdam olanakları bakımından parlak geçeceğe benziyor. Büyük perakende firmalarının yaptığı açıklamalar insan kaynakları departmanlarının fazla mesaiye kalacağının kanıtı. Yeni yılda perakende sektörü 30 bin kişiye iş olanağı yaratacak. Fazlası var eksiği yok 30 bin yeni iş ilanı. isbasvurusu.org olarak bazı büyük şirketlerin eleman alımı rakamlarını ve başvuru formlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

30 BİN PERSONEL ALIMI BAŞVURU FORMLARI

 4 Bin 500 yeni eleman alımı ile 2015 yılında da ipi göğüsleyecek şirket LC waikiki olacak. Satış elemanından kasiyere, güvenlik görevlisinden depo elemanına kadar çeşitli kadrolara personel alımı yapacak LC Waikiki iş başvuru formuna buradaki bağlantımız ile ulaşabilirsiniz.

 Carrefour yeni şubeleri için 3 bin kişilik taze kan pompalamaya hazırlanıyor. Perakende marketler zinciri Carrefour iş başvurusu yapmak için geç kalmayın.

 Perakende giyim sektörüne yepyeni bir soluk kazandıran Defacto 2 binden fazla personel alımı yaparak müşteri memnuniyetini arttırmayı düşünüyor. Defacto iş ilanlarına ulaşmak için tıklayınız.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.