Ağrı Havaalanı Personel Alımı 2015

 Şimdide Ağrı Havaalanı iş başvuru formunu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ağrıda çalışmak isteyen arkadaşlar için havaalanı bulunmaz fırsat. Ağrı havaalanında farklı ihtiyaçlar için farklı eleman alımları yapılmaktadır. Buradaki bağlantımız ile ulaşacağınız Ağrı havaalanı iletişim bilgilerinden başvuru yapabildiğiniz gibi aşağıda kariyer.net üzerinden de iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

AĞRI HAVAALANI İŞ BAŞVURUSU
havaalanı iş ilanları
Ağrı Havalimanı İş Başvurusu

Ağrı Havaalanı, Ağrı İlinin 8,5 km. güneyinde yaklaşık 1.500.000 m² alan üzerine 1994 yılında yapılmıştır. Ağrı Valiliği, İl Özel İdaresi ve DLHİ Genel Müdürlüğü tarafından projelendirilip, Ağrı Valiliği, İl Özel İdaresi ve mahalli hizmet kuruluşlarının desteği ile yapımı tamamlanarak DHMİ Genel Müdürlüğünün araç ve personel desteği ile 1997
yılında hizmete açılmıştır. Havaalanı açılışına müteakip DHMİ Genel Müdürlüğüne devredilmiştir.

Ağrı Havaalanı; pistinin büyük gövdeli uçakların seferlerine uygun olmaması, mevsimsel koşulların hava ulaşımını etkilemesi ve ihtiyaçlara tam olarak cevap verememesi gibi nedenlerle 2009 yılının ikinci çeyreğinde hava trafiğine kapatılarak yenileme ve tadilat işlerine başlanılmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.