Bim Yeni İş İlanları İş Başvurusu

iş ilanları
Bim market iş başvurusu
 Bim marketler zinciri 2015 yılında da yeni personel alımlarına devam edecek. Sizde Bim çatısı altında çalışmak için gerek sitemizdeki Bim iş başvuru formunu kullanarak gerekse kariyer.net üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dikkat ettiyseniz Bim marketlerde en fazla 3 kişilik personel çalıştırarak hizmetlerine devam etmektedir. Fazla şube sayısı ile diğer bir çok marketin önüne geçen Bim market güncel iş ilanlarına aşağıda ulaşabilirsiniz.

BİM MARKETLER PERSONEL ALIMLARI DETAYLARI

 Bim marketleri personel alımlarında insan kaynakları departmanının internet üzerinden gelen cv bilgilerini kullanmaktadır. Yani sizde internetten başvuru yaparak Bim marketlerin
bir ferdi olabilirsiniz.

BİM MARKETLER GÜNCEL İŞ İLANLARI

Bim Anonim Şirketinin personel alımı yapacağı iş pozisyonları şöyledir;
- Kasiyer
- Reyon Elemanı
- Sipariş ve Stok Yönetim Sorumlusu
- Genel İş Başvurusu ( Kestel, Erzurum, Balıkesir, Gebze, Kemalpaşa, Ardahan, Bayburt, Aydın, Trabzon, İzmir, Sancaktepe, Denizli, Bursa, Yalova, Nevşehir, Konya ve Karaman gibi daha saymadığımız bölgede genel iş başvurusu )
- Eğitim Yöneticisi gibi iş pozisyonlarına eleman alımları yapacaktır.

 Bim marketler daha çok genel başvuru alarak ihtiyaç duyduğu kadroların dağılımını daha sonra yapmaktadır. Bu bağlamda ikamet ettiğiniz şehir çok önemlidir. İhtiyaç bulunan kadrolar yaşadığınız şehirde ise mutlaka görüşmeye çağrılırsınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.