Ceza Tevkifevleri Müdürlüğü 365 Personel Alımı

 Ceza ve Tevkifevleri genel müdürlüğü dün yayınlanan ilanlar ile toplamda 365 yeni personel alımı yapacağını duyurdu. Öncelikle 200 infaz koruma memurluğu öğrencisi alımı yapacağını duyuran kurum sonradan yayınladığı ilan ile 120 psikolog ve 45 sosyal çalışmacı alımı yapacak. Ceza ve Tevkifleri genel müdürlüğü memur alımı ilanını 2014 yılının son gününe bırakması memur olmak isteyen arkadaşlara 2015'in ilk hediyesi niteliğinde. Ceza ve Tevkifevleri genel müdürlüğü infaz koruma öğrencisi alımı ilanına buradaki bağlantımızdan, psikolog ve sosyal çalışmacı alımı ilanına da buradaki bağlantımızdan ulaşabilirsiniz. isbasvurusu.org olarak ceza ve tevkifevleri genel müdürlüğü memur alımı ilan detaylarını incelemek istiyoruz.

CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 2015 MEMUR ALIMI İLANLARI
infaz koruma memuru alımı
İnfaz koruma öğrencisi alımı

 Müdürlük infaz koruma öğrencisi alımı için 200 erkek kadrosunu dolduracaktır. Sınava katılmak isteyen arkadaşlar öncelikle kpss sınavından
70 ve üzeri bir puan almış olmanız gerekmekte. Ceza ve Tevkifevleri genel müdürlüğü infaz koruma memuru alımlarında lisans, önlisans yada ortaöğretim mezunu ayrımı yapmıyor. Yani lise mezunu arkadaşlar da bu ilana başvuru yapabilecekler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.