Çimsa Personel Alımı İş Başvurusu

 Çimsa çeşitli kadrolarda personel alımları yapmaya devam ediyor. 2015 yılında büyüme hedefinden şaşmayan Çimsa iş başvurusu yaparak sizde bu dev şirketin bir üyesi olabilirsiniz. Çimsa iş ilanları sitemizde yayınlanmaya devam edecek.

ÇİMSA İŞ İLANLARI İŞ BAŞVURUSU
çimsa iş başvurusu
Çimsa personel alımı

Türk sanayisinin önde gelen kuruluşları arasında yer alan Çimsa, “Türkiye’nin en değerli çimento ve hazır beton şirketi olmak” vizyonu ve “uluslararası beton ve çimento kullanıcılarının tercih ettiği iş ortağı olmak” misyonu doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmektedir.
Çimsa ailesine katılmak istiyorsanız 'Genel Başvuru' ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Bu yolla yapılan başvurular, aday veritabanımızda kayıt altına  alınacaktır. Kariyer.net üzerinden bu ilana yaptığınız başvuru yeterli olup, ayrıca e-posta ve/veya faks yolu ile başvuruda bulunmanız gerekmemektedir.
Çimsa’da kariyer yapmak, değişim cesaretine sahip bir grup arasında yerinizi almanız anlamına gelmektedir. Bizlerle birlikte ileriye doğru hareket etmeyi isteyen pozisyon için uygun nitelikteki adaylarla temasa geçilecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.