Hezarfen Havaalanı İş Başvurusu 2015

 Havaalanında çalışmak ister misin? Hezarfen havaalanı iş başvurusu yaparak bir çok değişik kadroda iş olanaklarına ulaşabilirsin. İster yer hizmetlerinde ister havaalanı içindeki bir çok mağazada iş imkanları için buradaki bağlantımızdan Hezarfen havaalanı insan kaynakları sayfasına ulaşabilirsin.

HEZARFEN HAVAALANI İŞ İLANLARI
havaalanı iş ilanları
Hezarfen havaalanı iş başvurusu

İstanbul Hezarfen Havaalanı, İstanbul’un Arnavutköy ilçesi sınırları içinde olup, Büyükçekmece Gölü’nün kuzeyinde, tam 500 dönümlük bir araziye sahiptir. 1992’den beri Türkiye’nin uluslararası tescilli ilk özel havaalanı olarak hizmet vermektedir.[1] İstanbul’un 50 km batısında yer alan Hezarfen Havaalanı’nın güneyinde Büyükçekmece Gölü, kuzeybatısında
Çatalca ilçesi ve kuzeyinde O-3 Otoyolu bulunmaktadır.

Hazerfen Havaalanı Pisti
Genel havacılık ve eğitim uçuşlarına ağırlıklı olarak hizmet eden Hezarfen Havaalanı ismini Galata Kulesi’nden Üsküdar’a uçan , 17. yüzyıl Osmanlı bilim adamı Hezarfen Ahmet Çelebi’den almıştır.

680 metre uzunluğunda ve 28 m eninde asfalt pisti bulunmaktadır. 05/23 doğrultusunda bulunan bu piste Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi kızı Ülkü Adatepe’nin adı verilmiştir ve pist “Küçük Ülkü Pisti” olarak adlandırılmıştır. Ayrıca motokros parkuru, 120 metre uzunluğunda model uçak pisti ve helikopter pisti bulunmaktadır. Hezarfen Havaalanı, sivil ve genel havacılığa hizmetin yanında her yıl sonbaharda düzenlenen Rock’n Coke başta olmak üzere pek çok aktiviteye ev sahipliği yapmaktadır. Bu gibi organizasyonlara ev sahipliği yapması dolayısıyla Hezarfen Hobbyland adıyla da anılmaktadır.

Hezarfen Hava Alanında çalışmak istiyorsanız kariyer nokta net’e girip arama kısmına çalışmak istediğiniz firmanın ismini yazmanız gerekmektedir. Şehir seçimini de yapmayı unutmayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.