Namet İş Başvurusu 2015 Personel Alımları

 Kalitesi ve tadından ödün vermeyen kırmızı et sektörünün köklü markalarından Namet iş başvurusu yapmak için sizde isbasvurusu.org sitemizdeki bu bağlantımızdan yararlanabilirsiniz. Namet 2015 yılında da  yeni yatırımları ile personel alımlarına devam edecek.

NAMET 2015 İŞ İLANLARI PERSONEL ALIMLARI
iş ilanları
Namet iş başvurusu

1929’da kurulan Namet, geçen yıllar boyunca, Türk insanının damağında doyulmaz lezzetler bıraktı, bir efsaneye dönüştü. Doğal, sağlıklı ve güvenilir ürünleriyle yıllardır zirvede bulunan Namet, hijyene, teknolojiye ve lezzete verdiği önem sayesinde, şarküteriden taze ete, ileri işlenmiş ürünlerden dondurulmuş ürünlere kadar 150’yi aşkın çeşidiyle
tüketicinin her zaman ilk tercihleri arasında yer alıyor. Türkiye’nin en ileri üretim tesisinde, insan sağlığını ve kaliteyi her şeyin üstünde tutan iş anlayışı ile Namet daha iyisini üretmek için kendisiyle yarışıyor.

Namet’in arkasında Türkiye’nin et uzmanı Kayarlar Ailesi var. 2005 yılında, Kayarlar Grup bünyesine katılan Namet, Kayarlar deneyim, uzmanlık ve güvencesini de ürünlerine ekleyerek kalite çıtasını daha da yükseltmiştir. 4 nesil önce bir aile işletmesi olarak faaliyete başlayan Kayarlar, 1940 yılında kollektif şirkete dönüşmüş ve Türkiye’nin lider et tedarikçisi olmuştur. Kayar fertlerinin tutkuyla yürüttüğü ve öncü bir vizyonla şekillendirdiği profesyonel yönetim sayesinde Namet, etin her alanında lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                             Şehir
Satış Sorumlusu                                    İstanbul(Avr.)
Personel ve Özlük İşleri Sorumlusu  Kocaeli
Gıda Mühendisi-Üretim Sorumlusu Kocaeli
Satınalma Sorumlusu                           Kocaeli
Finans Sorumlusu                                 Kocaeli

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.