Palladium Personel Alımları 2015 İş Başvurusu

 Palladium iş başvurusu yaparak sizde bu köklü kuruluşta iş olanaklarına ulaşabilirsiniz. Palladium personel alımlarına 2015 yılında da devam ediyor. Buradaki bağlantımızda isbasvurusu.org sitemizde daha önceden yayınladığımız palladium iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

PALLADİUM İŞ BAŞVURUSU İŞ İLANLARI
palladium avm
Palladium iş başvurusu

Tahincioğlu Gayrimenkul, Gençoğlu ve Nora Yapı tarafından 230 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen Palladium Alışveriş Merkezi, 34.000 m²’lik bir alanda kurulmuştur. Mimari projesi Ergün Mimarlık tarafından hazırlanmış proje yönetimi Nida İnşaat tarafından yürütülmüş olan Palladium Alışveriş Merkezi, 25 Eylül 2008’den itibaren İstanbul’un
yaşam küresi olarak kapılarını açmıştır. 190 mağaza ve restoran, sinema salonları…Yaklaşık 40 bin metrekare kiralanabilir alanı olan bir alışveriş merkezi ve 32 katlı rezidans kulesinden oluşan Palladium Alışveriş Merkezi’nde 190 mağaza bulunuyor. AVM kiralamasını ve yönetimini, Türkiye’de 20’ye yakın projede ismi geçen ve Alman mfi ortaklığı ile daha da güçlenen AVM mfi Partners yapıyor. Toplamda 5 kattan oluşan ve 2.500 araçlık kapalı otoparkı bulunan Palladium Alışveriş Merkezi, Anadolu Yakası’nı tanıştırdığı markalar ve dev cam küresiyle ilklere imza atmaya devam ediyor.

AVM içinde olması muhtemel olan mağazalar ise şunlar:

Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King ve dahası var. Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.