Pirelli Personel Alımı İş Başvurusu 2015

 Pirelli 2015 yılında da personel alımlarına devam edecek. Lider lastik markası Pirelli iş başvuru formuna isbasvurusu.org sitemizde daha önce de yayınladığımız buradaki bağlantımızdan ulaşabilirsiniz. 

PİRELLİ 2015 PERSONEL ALIMI İLANLARI
iş ilanları
Pirelli 2015 iş ilanları

İtalya’da bulunan Tyres Pirelli şirketi, ünlü otomobil üreticileri için kapsamlı çözümler ve tüm yollarda ve tüm hava koşullarında en yüksek performans ve konforu sağlamak için tasarlanan tüm ölçülerdeki özel lastiklerle otomobiller, motosikletler, SUV araçlar ve sanayi araçları için yaz ve kış lastiklerinin üretimi konusunda öncü bir şirkettir. Şirketin lastik sektöründe yılların tecrübesi ve araştırma-geliştirme aşamasına devamlı bağlılığı ile geniş satış ağı her bir üründe en yüksek düzeye ulaşılmasına olanak vermektedir.
Lastik sektöründe Pirelli, ciro anlamında dünyanın 5. en büyük markasıdır.[kaynak belirtilmeli] 2006 yılında Pirelli Lastikleri 3,94 milyar
Euro satış elde ederek, bir önceki yıla göre %8,7 büyüme kaydetmiştir. Pirelli Lastikleri,lastiklerin dizayn, geliştirme, üretim ve pazarlama alanlarında faaliyet göstermesiyle, Uluslararası Pirelli Grubu’nun önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Pirelli Lastiklerinin faaliyet alanı, hafif ticari araç ve motosikletten (cironun %70’ini oluşturan tüketici pazarı), otobüs, kamyon, traktör, iş makinası ve çelik kordun üretim ve pazarlamasına (cironun %30’unu oluşturan endüstriyel pazar) kadar uzanmaktadır.
Açık Pozisyonlar
Pozisyon                       Şehir
Van Area Salesman        Van
Filo Destek Temsilcisi – Marmara Bursa, İstanbul…

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.