The Marmara Oteli 2015 İş Başvurusu

 Otelcilik konaklama sektöründe iş olanakları hiç tükenmiyor. Gerek turizm gerekse sağlık sektöründe öne çıkan ülkemizdeki oteller sürekli olarak personel alımı yapıyor. The Marmara oteli iş başvurusu yapmak için 2015 yılında da sitemizde daha önce de yayınladığımız bu bağlantımızdan faydalanabilirsiniz.

THE MARMARA OTEL PERSONEL ALIMLARI 2015
the-marmara-eleman-alimi
The marmara iş ilanları

İş Tanımı
1978 yılından beri faaliyet gösteren ve Türkiye’de turizmin en köklü ve öncü kurumlarından biri olan The Marmara Grubu, toplam 5 oteli – The Marmara Taksim, The Marmara Pera, The Marmara Şişli, The Marmara Antalya, The Marmara Bodrum ve çok özel davetlerin mekânı Esma Sultan Yalısı ile Türkiye’nin önde gelen markaları arasında yer alıyor.

Hizmet kalitesinden ödün vermeyen yapısı ile The Marmara, Türk geleneklerini seçkin misafirleri ile buluşturuyor. Böylelikle, özgün duruşu ile uluslararası yabancı zincirlerle rekabet eden tek Türk zinciri olma özelliğini kazanıyor. Yenilik ve öncülüğü kendisine
temel ilke edinen The Marmara, değişik mimari özellikleri ile de büyük beğeni toplarken her otelinde misafirlerini farklı tasarımlarıyla şaşırtmayı başarıyor.

Aranan Nitelikler
Biz The Marmaralılar; düşünceli, nazik, aydınlatıcıyız. Bu yüzden misafirlerimizin, neyi, ne zaman, hangi şekilde isteyebileceğini tüm detaylarıyla düşünürüz. Deneyimli, kültürlü ve espriliyiz. Coşkulu, pozitifiz. Ne şekilde olursa olsun, bizimle yolu kesişen herkes kültüre olan bağlılığımıza ve yaşamdan aldığımız hazza ortak olur. Yetenekli, kendinden emin ve yeniliklere açığız. Misafirperver, davetkârız. İlişkilerimizde sıcakkanlı, daima uyumu yakalamak için düşünen ve sosyal yaşamı yönlendiren tarafız. Bilgilendirici, büyüleyici ve farklıyız.

Siz de dinamik, sıcakkanlı, güler yüzlü, fark yaratmak isteyen, ekip çalışmasına uyumlu iseniz, Üniversitelerin Lisans ya da Ön Lisans bölümlerinden mezunsanız, iyi derecede İngilizce ve tercihen bir başka yabancı dili iyi derece biliyorsanız, MS Office uygulamalarına hakimseniz, turizm sektöründe kariyer hedefleriniz varsa ve The Marmara Ailesine katılmaya hazırım diyorsanız, sizleri aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

Ek Bilgiler
Çalışma Şekli: Tam zamanlı
Deneyim: Deneyimsiz
Çalışma Yeri: Türkiye
Sektörler: TURİZM-OTELCİLİK

Eğitim Durumu
Meslek Yüksekokulu Mezunu
Lisans Mezunu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.